PARTNERS

Thank you for your support!

General partner


"Chytrá výživa pro dlouhý báječný život"

S využitím dlouhodobých vědeckých poznatků umožňuje Purina ® PRO PLAN ® majitelům psů a koček poskytovat svým domácím mazlíčkům optimální výživu pro dlouhý báječný život.


www.purina-proplan.cz

Main Media Partner

Rádio Kiss - Be Happy!

Současná podoba rádia Kiss se nese v duchu hesla "Be Happy!" tedy pozitivní stanice, nabitá energií, dobrou náladou a skvělým výběrem hudby toho nejlepšího od 90. let. K rádiu Kiss také neodmyslitelně patří profesionální tým Kisspatrolek, které zpestří i tuto sportovní událost. Rádio Kiss - To nejlepší od 90. let!

www.kiss.cz 

Media Partners

Časopis Psí Sporty

Časopis plný zkušeností, fotografií, rozhovorů, velkých i malých reportáží z domova i zahraničí, určený nejširší kynologické veřejnosti, která se rozhodla strávit aktivní život se psem.

www.psisporty.cz 

Časopis HAF & MŇAU

Časopis pro majitele a milovníky psů a koček z řad široké veřejnosti, jediný společný o psech a kočkách na českém trhu. Nejvíc ze všech pomáhá opuštěným a týraným zvířatům!

www.haf-mnau.eu

PET worldwide

Specializovaný magazín pro mezinárodní Pet business, kde se dozvíte všechny novinky a aktuality ze světa businessu v odvětví chovatelských potřeb.

www.petworldwide.net 

PET B2B

PET B2B is a multi-channel communication system designed to encourage the circulation of information between sector operators, with an eye for providing a service for all players on the pet product market.

www.petb2b.it

EspeciesPRO

EspeciesPRO is the leading publication in the pet store industry in Spain. It is a free-distribution informative journal aimed at Spanish pet businesses and other professionals linked to the sector (companies, distributors, institutions, etc).

www.especiespro.es 

Main Partners

Rebel Dog

Jsme průkopníci nových a jedinečných vychytávek hlavně pro pejsky a jejich páníčky. Myslíme i na kočičí kámoše a pro ně máme také super věcičky.

www.rebeldog.czVETCENTRUM Duchek s.r.o.

Špičkově vybavená veterinární nemocnice nabízí vysoce odbornou péči, specializované veterináře v mnoha oborech a skvělý přístup a zázemí pro klienty.

www.vetcentrum.cz 

Zvěrokruh

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment chovatelských potřeb nejenom pro psy nebo kočky, ale i pro drobné mazlíčky nebo fretky a samozřejmě osazenstvo vašich akvárií a terárií.

www.zverokruh-shop.cz


International DOG PULLER Federation

Zakládající organizace sportu Dog Puller, která vydává pravidla sportu a uděluje licence rozhodčím, trenérům a koučům.

www.puller.com

Collar company

Ve více než 20 letech společnost COLLAR nabízí širokou škálu inovativních a velmi kvalitních produktů pro psy, kočky a akvaristiku. A je výrobce Pulleru!

www.collarglobal.comMěstská část Praha 5

Oficiální web městské části Praha 5 - Smíchov, Košíře, Motol, Hlubočepy, Radlice, Jinonice a jižní výběžek Malé Strany.

www.praha5.cz 

Exhibitors / Booths

Raffle Partners

CHCETE SE STÁT PARTNEREM 1. MS DOG PULLER? NEBO CHCETE PŘEDSTAVIT SVÉ PRODUKTY PŘÍMO NA AKCI FORMOU PRODEJE? KONTAKTUJTE NÁS!