SOUTĚŽNÍ TÝMY

1. MISTROVSTVÍ SVĚTA DOG PULLER

7. 10. 2018 RC Tatra Smíchov

ČESKÁ REPUBLIKA

Kapitán týmu
Tereza Hošková
t.hoskova@rebeldog.cz

Reprezentanti
1. Jan Straka / BOC
2. Markéta Psohlavcová / SBT
3. Zuzana Závětová / BOC
4. Aneta Hejná / kříženec
5. Michaela Sochová / kříženec
6. Vít Skrejval / BOT
7. Soňa Hynčicová / BOM
8. Soňa Hynčicová / BOM
9. Iveta Stará / BOC
10. Marie Trauškeová / chodský pes
11. Ivana Maňasová / AUO
12. Tereza Cais Hradilová / NO
13. Kristina Gaschlerová / chodský pes
14. Anna Maroušková / papillon
15. Jitka Maroušková / BOT
16. Jana Němcová / bearded collie
17. Barbora Zbírkovská / BOM
18. Nikol Šimerdová / kžíženec
19. Simona Čápová / BOC
20. Slavomír Janoušek / SBT
21. Zlata Byrtus / faraonský pes
22. Michaela Vacková / JRT
23. Nina Mertová / vipet
24. Nina Mertová / vipet
25. Nikola Grulichová / kříženec
26. Monika Bouřilová / kříženec
27. Markéta Benediktová / kříženec
28. Šimona Drábková / BOC
29. Jana Chajbulina / kříženec
30. Aneta Klapková / bullterier
31. Aneta Klapková / kříženec
32. Michaela Kokulusová / BŠO
33. Klára Marečková / kříženec
34. Nicol Pecková / SBT
35. Lenka Prokešová / pyrenejský ovčák
36. Lucie Šárovcová / BOC
37. Petra Žáková / NO

UKRAJINA

Kapitán týmu
Valentina Kushnirenko
valycush6@gmail.com

Reprezentanti
1. Volodymyr Shpygun / BOC
2. Viktoriia Shpygun / BOC
3. Serhii Bebko / foxteriér
4. Serhii Kushnirenko / PRT
5. Valentina Kushnirenko / PRT
6. Oksana Dzhura / PRT
7. Kateryna Golovachova / NO
8. Angelina Shvedchenko / dalmatin

MAĎARSKO

Kapitán týmu
Hanzséros Mária
maria.hanzseros@gmail.com


Reprezentanti
1. Viktória Tóth / BOC
2. Viktória Tóth / BOC
3. Anita Szabó-Balla / BOC
4. Anita Szabó-Balla / BOC
5. István István / BOC
6. Márton Zászkaliczky / kříženec
7. Györgyi Lepesi / PRT
8. Dóra Papp / APBT
9. Alexandra Lőrincz / kříženec

 

KOREA

Kapitán týmu
Jméno / Name
enzohsk@gmail.com

Reprezentanti
1. Han Sung Kyu / BOC
2. Lee Yongmin / kříženec

RUSKO

Kapitán týmu
Nikita Eremin
eremin-na@mail.ru

Reprezentanti
1. Anastasia Sorokina / BOC
2. Aleksandra Rybakova / šeltie
3. Margarita German / BOC
4. Maria Kuleshova / foxteriér
5. Maria Kuleshova / BOC
6. Vera Drobatenko/ BOM
7. Anna Basova / chodský pes
8. Ekaterina Makarova / BOC
9. Ulyana Andronova / BOC
10. Ulyana Andronova / NO
11. Ekaterina Gromtsova / BOG
12. Viktoriia Chistiakova / AUO
13. Tatyana Zaporozhets / BOC
14. Vera Kasilovich / AK
15. Svetlana Gorokhova / NO
16. Anastasia Bulatnikova / BOC


SLOVENSKO

Kapitán týmu
Laděnka Kuruncziová
info@dogee.sk

Reprezentant
1. Veronika Bucukinová / AST

PORTUGALSKO


Kapitán týmu
Gyöngyi Pánczél
dogpullerportugal@gmail.com

Reprezentanti
Gyongyi Panczel / kříženec
Ines Santos / kříženec
Ana Faria / BOC

OSTATNÍ ZEMĚ


Chcete nominovat vaší zemi na
1. Mistorvství Dog Puller v ČR?

Neváhejte nás kontaktovat:
puller@puller.cz


DOG FRIENDLY HOTELY

Hledáte ubytování?
Připravili jsme pro vás několik tipů na ubytování.

Booking.com
Airbnb.cz
Dogcitylife.cz
Hotel Bishop's Home
Hotel Three storks
Hotel Red Lion
Hotel Golden star
Hotel Monastery
Family style and garden apartments
Second Home Apartment
Apartments Praha 6

Propozice k akci pro závodníky