VÝSLEDKOVÉ LISTINY

Puller Jumping Bull

1. místo / 1st place - Slavomír Janoušek + Anneke Umbazz Kingdom (SBT) - CZ

2. místo / 2nd place - Nicol Pecková + A´Rose Gold Naviel (SBT) - CZ

3. místo / 3rd place - Dóra Papp + Tammy (working pit bulldog) - HU

Puller Running Bull

1. místo / 1st place - Markéta Psohlavcová + Enigma Brenneke (SBT) - CZ

2. místo / 2nd place - Dóra Papp + Tammy (working pit bulldog) - HU

3. místo / 3rd place - Chajbulina Jana + Bombay (APBT mix) - CZ

Puller Jumping High Drive

1. místo / 1st place - Margarita German + Ivy (Incredible Inspiration) (Border Collie) - RU

2. místo / 2nd place - Volodymyr Shpygun + Danapris Vesta (Border Collie) - UKR

3. místo / 3rd place - Viktoriia Shpygun + Abeliya (Border Collie ) - UKR

Puller Running High Drive

1. místo / 1st place - Jan Straka + Axios Without Borders (Border Collie) - CZ

2. místo / 2nd place - Anita Szabó-Balla + Riley (Vital Balance Antrax) (Border Collie) - HU

3. místo / 3rd place - Lucie Šárovcová + Bbily Gulden Land (Border Collie ) - CZ

Puller Jumping Maxi

1. místo / 1st place - Lee Yongmin + Jamong (mixed breed) - KOR

2. místo / 2nd place - Svetlana Gorokhova + Osia ( Dragonfly Set - Iosif) (German shepherd) - RU

3. místo / 3rd place - Tereza Cais Hradilová + Lexi (Lussy Majorův háj) (German shepherd ) - CZ

Puller Running Maxi

1. místo / 1st place - Kristina Gaschlerová + Grania Western Star (chodský pes) - CZ

2. místo / 2nd place - Kateryna Golovachova + Kobra Dneprovsky aka Khelga (German shepherd) - UKR

3. místo / 3rd place - Aneta Hejná + Lusy (mixed breed) - CZ

Puller Jumping Mini

1. místo / 1st place - Maria Kuleshova + Diva (Foxterrier wire) - RU

2. místo / 2nd place - Serhii Bebko + Bada (Foxterrier wire) - UKR

3. místo / 3rd place - Györgyi Lepesi + Blizzard (Kolon-tó Széli Vadász) ( parson russell terrier ) - HU

Puller Running Mini

1. místo / 1st place - Serhii Bebko + Bada (Foxterrier wire) - UKR

2. místo / 2nd place - Lenka Prokešová + Dakora z Tylenu Moravia (Pyrenean Shepherd) - CZ

3. místo / 3rd place - Aleksandra Rybakova + Tory (Katrilon`s Glorius Viktory) (Shetland sheepdog) - RU

MultiChampion

Bull Category - Dóra Papp + Tammy (working pit bulldog) - HU

High Drive -Anita Szabó-Balla + Riley (Vital Balance Antrax) (Border Collie) - HU

Maxi Category - Lee Yongmin + Jamong (mixed breed) - KOR

Mini Category - Serhii Bebko + Bada (Foxterrier wire) - UKR

Challenge Cup

Ukraine


Pro stanovení vítěze Challenge Cup byla počítána vyhlášená místa (1., 2. a 3. místo) z každé země v každé kategorii plus titul Multichampion (kromě kategorie Bull). Kategorie Bull nebyla započítána, protože nebyly prezentovány týmy ze všech zemí soutěžících o pohár (Česká republika, Rusko, Maďarsko, Ukrajina). Národní tým existuje od 3 soutěžních týmů.

In Challenge cup were counted awarding places (1st, 2nd and 3rd) from each country in each category plus Multichampion title (except Bull category). Bull category wasn`t counted because there weren't presented teams from all countries (Czech Republic, Russia, Hungary, Ukraine). Team is exist from 3 people.

Varvara Petrenko